דר מיכל בן צבי זומר - פסיכולוגית קלינית

מי אנחנו

ההחלטה לפנות לטיפול, היא החלטה לא קלה. רובנו חווים רגשות מעורבים ובילבול כשאנו פונים לעזרה מאדם זר. הטיפול יעזור? האם אני מוכרחה, או שאפשר להסתדר גם בלי? ומה אם תיווצר תלות? ועוד שאלות רבות. מעבר לכל תיאוריה, אוריינטציה טיפולית או מספר שנות נסיון של המטפל, המנבא העיקרי להצלחה בטיפול הוא הקשר הטיפולי; אותה כימיה שלא ניתן להסבירה במילים.
האם זה יקרה או לא? לא ניתן לדעת אם לא מנסים. בשורות הבאות אספר על עצמי מעט, בכדי לעזור בהחלטה הזו. את השאר אפשר יהיה לדעת רק אחרי פגישה או שתיים. אני ד"ר לפסיכולוגיה קלינית, מומחית בישראל ובניו יורק. בתום לימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת תל אביב, בחרתי להמשיך להרחיב את ידיעותי ולהעמיק את נסיוני הקליני, בלימודי דוקטורט באוניברסיטת Fairleigh Dickinson בניו ג'רזי, ארצות הברית.
במשך 6 שנות עבודתי בניו יורק עבדתי בבתי חולים ציבוריים ופרטים, ובקליניקה פרטית במנהטן. טיפלתי במגוון רחב של מטופלים, מאלו שמנהלים חיים עצמאיים מלאים, ומחזיקים במשרות יוקרתיות, ועד אלו הזקוקים לאשפוז ומהווים סכנה לעצמם או לאחרים. ההכרות עם מגוון רחב של אינדיווידואלים והשוני בצרכים הטיפוליים שלהם, הבהירה לי את החשיבות שבהתאמת סוג הטיפול לאדם היחיד והמיוחד הפונה לעזרה. כיום אני עובדת בגישת טיפול אינטגרטיבית אשר משלבת גישות פסיכודינמיות, עם טיפול התנהגותי-קוגנטיבי, וטיפול פמיניסטי.
בנוסף לכך, אני משתתפת באופן קבוע בכינוסים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומעודכנת בספרות המקצועית המתפרסמת בישראל ובעולם, מה שמאפשר לי להציע את הטיפול המועיל ביותר עבור כל מטופל. פסיכולוגיה היא תחום משתנה ומתחדש, והמחקר הקליני מאפשר להתאים סוגי טיפול לצרכיו של המטופל. התאמה זו מונעת בזבוז של זמן וכסף על טיפול לא מתאים ואני רואה בה מחויבות אתית.
בין תחומי ההתמחות שלי • טיפול התנהגותי קוגנטיבי בהפרעות חרדה (פוביות, הפרעה אובססיבית קומפולסיבית, חרדת בחינות, חרדה חברתית, הפרעת חרדה כללית) • טיפול בנשים עם הסיטוריה של טראומה מינית בשיטת Seeking Safety (שילוב של טכניקות קוגנטיביות-בהביורסיטיות עם mindfulness). • טיפול פמיניסטי לנשים המחפשות את "קולן" ואת האומץ להקשיב לו ולהשמיעו. • טיפול בנשים וגברים החווים מתח תסכול ואף דכאון בהתמודדותם עם קונפליקט קריירה-משפחה.
תחומי התמחות: טיפול פסיכולוגי, חרדה, דכאון, נשים, טיפול התנהגותי-קוגנטיבי, קריירה-משפחה, פסיכותרפיה, טראומה

אמסטרדם תל אביב

ביקורות על דר מיכל בן צבי זומר - פסיכולוגית קלינית

עדיין לא התקבלו ביקורות על דר מיכל בן צבי זומר - פסיכולוגית קלינית כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום