אודות האתר

אומרים שניסיון הוא מעל הכל., אז תשמחו ודאי לגלות, שכבר קרוב ל-20 שנה אנו פועלים על מנת לספק לכם את המידע המקיף והאיכותי ביותר בנושאים כגון: טיפולים פסיכולוגים, ייעוץ זוגי, טיפול בהפרעות קשב וריכוז, לימודי פסיכולוגיה ועוד.. לאורך כל שנות פעילותינו, אנו מקפידים להתעדכן ולחדש


וכל זאת במטרה לאפשר לכם הגולשים, למצוא בצורה יעילה פסיכולוגים או מטפלים.  הוקם במטרה לשמש כפורטל המרכזי והמוביל בישראל בתחומים כמו: טיפולים פסיכולוגים, לימודי פסיכולוגיה, הדרכת הורים, ייעוץ זוגי, הפרעות קשב וריכוז ועוד...


האתר מהווה ככתובת מקצועית ומקיפה למגוון רחב של נושאים בתחום הטיפול והפסיכולוגיה 
ומספק את כל הכלים והמידע הנדרשים לפני שבוחרים פסיכולוג או מטפל.


האתר כולל אינדקס מקיף ועדכני של פסיכולוגים, מטפלים זוגיים, פסיכיאטרים ואנשי מקצוע נוספים מעולם הטיפול, מאגר עשיר של מידע הכולל מדריכים ומאמרים בתחומים שונים ופורום מומחים - בו תוכלו לקבל תשובה מקיפה ומהירה על כל שאלה אשר עולה בתחום.

האתר אף מהווה כפלטפורמה רבת ערך עבור פסיכולוגים ומטפלים, אשר יכולים להוסיף את העסק שלהם למאגר העסקים, להשתתף בדיונים בפורום וליהנות מחשיפה לעשרות אלפי הגולשים, המבקרים באתר מדי  חודש.

כך שבין אם אתם בחיפושים אחר פסיכולוג או מטפל, בין אם אתם זקוקים למידע הקשור לעולם הפסיכולוגיה  ובין אם אתם פסיכולוגים או מטפלים מוסמכים, האתר יהווה ללא כל ספק,  כפלטפורמה האופטימלית בעבורכם!

מה באתר?

מאמרים, טיפים ומדריכים – כאן תוכלו לקבל מידע מעניין ומסייע בכל הנושאים החשובים ביותר בנושא הפסיכולוגיה – ללמוד איך לבחור פסיכולוג. לקבל טיפים מסייעים בתחומי הפסיכולוגיה. ללמוד על הטיפולים השונים וליהנות ממידע לגבי נושאים רבים נוספים.

רוצים להתחיל לקרוא?  לחצו כאן

פורום פעיל – פורום פעיל ופופולארי אשר מאפשר לכם לשאול פסיכולוגים מקצועיים ומנוסים כל שאלה בנושא.

יש לכם שאלות למנהלי הפורום שלנו?  לחצו כאן

מאגר פסיכולוגים – מאגר עצום ואיכותי של פסיכולוגים מקצועיים ומנוסים מכל רחבי הארץ.

מחפשים פסיכולוג?  לחצו כאן

מאגר של פסיכיאטרים – מאגר עצום ונבחר של פסיכיאטרים מכל רחבי הארץ.

מחפשים פסיכיאטר?  לחצו כאן

צוות אתר myshrink מאחל לכם גלישה נעימה וישמח להשיב לכם על כל שאלה/ בקשה/ הערה או הארה – לפניות לחצו כאן

שימו לב! האתר וצוות האתר אינם פסיכולוגים והפלטפורמה משמשת לחיבור בין מטופלים לבין פסיכולוגים מורשים (או מטפלים בתחומים אחרים כמו טיפול זוגי והדרכת הורים). אין לאתר חלק ולא תפקיד בטיפול עצמו, המלצות על טיפול - אלא רק בחיבור לנותני שירות בתחום.


מנהל פורום פסיכולוגים

סיון פלג

סיון פלג

פסיכולוג (מ.ר. 27-117763) בעל ניסיון בטיפול ואבחון פסיכולוגי, וכן בשיקום פסיכוסוציאלי. עבדתי במגוון מסגרות כגון: מחלקה אשפוזית, במרפאה לבריאות הנפש, בניהול בית מאזן, ובעמותות לקידום בריאות הנפש בישראל. כיום אני מטפל בקליניקה נעימה ברמת-גן בגישה אינטגרטיבית, המשלבת אוריינטציה פסיכודינאמית לצד אלמנטים מתחום הטיפול ההתנהגותי-קוגניטיבי. ולצד פרקטיקה זו עומל על שלל פרויקטים מרתקים.