מכון פסגות

אודות מכון פסגות

הוקם בשנת 1989, ע"י נבחרת של מומחים ומטפלים רב מקצועיים בתחום הפסיכולוגיה, הפסיכיאטריה, הפסיכותרפיה ההתנהגותית קוגנטיבית, והעבודה הסוציאלית. צוות פסגות הינו בין המובילים בארץ בתחום הטיפול בגישה התנהגותית – קוגניטיבית (Cognitive Behavioral Therapy, ה- CBT) ומתמחה בשירותי ייעוץ וטיפול במגוון סוגים של חרדה: פאניקה, פוביה, כפייתיות (OCD), טראומה ודיכאון.
במכון ניתן לקבל את כל הרצף הטיפולי הנדרש
אבחון-פסיכולוגי, פסיכיאטרי, ופסיכוסוציאלי כמו גם תמיכה ומעקב רפואי. בין אם יש צורך בטיפול פסיכולוגי, טיפול חרום או טיפול רפואי, באופן פרטני (אחד על אחד), זוגי או משפחתי, הצוות המקצועי שלנו מעניק לכל מטופל את היחס האישי, המקצועי,המיידי והדיסקרטי הנדרש לו – כל מה שמצופה מטיפול תומך ומקצועי, ההולם את קשת הצרכים של המטופל וסביבתו.
חדשנות מקצועית
במרוצת השנים פיתח צוות פסגות את הדור הרביעי בגישת הטיפול ההתנהגותי קוגנטיבי (ה CBT), ומיישם אותו בשיטת פסגות הכוללת התאמת מסגרת טיפולית אישית לכל מטופל.  בין היתר, פותחו במכון שיטות הטיפול הייחודיות: טיפול "4 השבועות האינטנסיבי", טיפול "הכל כלול האקסקלוסיבי", טיפול תומך "האימונפון™- Coach by phone".  בנוסף, אנו עוסקים בהכשרת אנשי מקצוע בתחום הטיפול ההתנהגותי קוגנטיבי.
שירותים נוספים שמעניק המכון
הכוללים שירותי חוות דעת ואבחונים, ושירות הפניה כלל ארצי למומחים בתחומי התמחות שונים. כמו כן, המכון מוסמך כספק מורשה של משרד הביטחון, ביטוח לאומי, ומשרד הרווחה. במסגרת פעילותנו זו אנו מציעים טיפול במשפחות שכולות, וטיפול בנפגעי פעולות האיבה.
אנחנו כאן בשבילכם!
הפורום האינטרנטי והמוקד הטלפוני המקצועי שלנו מאויש באנשי מקצוע סבלנים רגישים ודיסקרטיים.  אם הנכם מעוניינים לקבל ייעוץ טלפוני ראשוני עבור עצמכם או עבור קרוב היקר לכם, ניתן לעשות זאת ללא כל התחייבות.

שד׳ שאול המלך 8 תל אביב

עדיין לא התקבלו ביקורות על מכון פסגות כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום