מרכז דר טל

אודות מרכז דר טל

מרכז ד"ר טל לתמיכה רגשית ונפשית הנו קליניקה פרטית ובה מומחים ואנשי מקצוע מתחומי הטיפול הרגשי ובניהם פסיכולוגים, פסיכיאטרים, עובדים סוציאליים ופסיכותרפיסטים. מגוון אנשי המקצוע ושתוף הפעולה בניהם מאפשר לנו להציע את הטיפול המתאים ביותר לכל פונה.
 
אנשי הצוות שלנו מתאפיינים בגישה חמה, ידידותית ואוהדת, המטרה שלנו היא ליצור קשר אישי, טוב וחם בין הפסיכולוג למטופל מכיוון שאנו מאמינים שקשר טוב הוא המפתח לצמיחה רגשית, אישית וזוגית. 
 
הטיפולים נערכים בדגש על פרטיות, באווירה ביתית, חמה, תומכת ומקדמת. טיפול בתחום הנפש, בין אם מדובר בטיפול של פסיכיאטר או של פסיכולוג, דורש רגישות והתאמה לצרכי הפונה, שכן כל אדם הוא עולם ומלואו. אנו מתאמצים לסייע ככל שבידנו לכל אחד ואחת.
 
באם אינכם בטוחים, אנו מזמינים אתכם לפגישת יעוץ ראשונית  עם פסיכולוג מצוות הקליניקה לגבי מציאת פתרון או התאמת טיפול, כך גם תוכלו לקבל רושם ראשוני באופן אישי.
 
באם אתם מבקשים להכיר את עצמכם טוב יותר, מתקשים ביחסים בין אישיים או סובלים מחוסר בטחון עצמי, באם אתם מבקשים להקל על תסמינים של דיכאון וחרדה, זקוקים ליעוץ של פסיכולוג או פסיכיאטר, סובלים מבעיות קשב וריכוז או מהפרעות אכילה, מוטרדים לאחר אירוע טראומתי, זקוקים ליעוץ לגבי ילד, נער או הורה מבוגר (פסיכוגריאטריה), או אפילו אם אתם מבולבלים ולא בטוחים מהו הכיוון - תוכלו להסתייע במגוון המטפלים בכדי לבחור את הטיפול הטוב ביותר עבורכם. 
 
במידת הצורך, הפסיכיאטרים המומחים שלנו וחלק מאנשי הצוות מייעצים ועורכים חוות דעת פסיכיאטריות רב מקצועיות עבור ממסדים שונים: לביטוח לאומי, לצורכי צוואות ואפוטרופסות, למשרד הרישוי, למשרד הביטחון, לצה"ל ועורכים חוות דעת פסיכיאטרית - רפואית לבית המשפט כמומחים מטעמו.  
למרפאה סניף גם ברחוב חיים לבנון 63 בניין f, רמת אביב

ביל"ו 53 תל אביב

עדיין לא התקבלו ביקורות על מרכז דר טל כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום