בן זוג אלמן

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    בן זוג אלמן

אני חיה עם בן זוגי שהוא אלמן. יש לו בת ובן. הבת כבר לא גרה בבית והבן בן 24 חי עם אבא שלו.
    כשאני לא נמצאת עם בן זוגי הוא והבן ישנים ביחד במיטה. ניסיתי הרבה פעמים להסביר לבין זוגי שזה לא נורמלי לישון ביחד אבל הוא לא מבין זאת.
    מה עלי לעשות?

בתיה לשאלתך על בן זוג אלמן ,בהצלחה אילנה

בתיה יקרה שלום,
    האם הבנתי נכון שאת ובן זוגך האלמן חיים עם בנו בן ה-24? אם לא תקני אותי

נראה שמפריע לך שהאב ובנו ישנים יחד ,
    אחד מגורמי המפתח לפיתרון בעיות ולתקשורת נכונה היא מודעות עצמית המודעות העצמית מאפשרת לנו להבין יותר את עצמנו ומה מפריע לנו באמת  ,
    אז כדי לעזור לך הגדיל את המודעות העצמית ובכך לפתור את הקושי שלך
    אני רוצה ,שתחשבי ותעני לעצמך מדוע השינה של האב והבן יחד מפריעים לך ? לא אם זה נורמאלי -אלא מה באמת להבין מפריע לך בסיטואציה הזו ?
    האם את חוששת ממשהו ?

את אומרת לבן זוגך שהתנהגותם שלו ושל בנו היא לא נורמאלית ושעליו להפסיק לישון עם בנו, בתיה יקרה אף אחד לא אוהב ששופטים אותו ובוודאי שאומרים לו שהתנהגותו לא נורמאלית ,אף אחד לא אוהב ,שמתערבים לו בעניינם ואומרים לו מה לעשות – ולכן הצד השני בד"כ לא יקשיב ובוודאי שלא יהיה לו שום רצון לשנות את התנהגותו

בתיה זכרי, אנשים הם שונים והם שונים גם בהרגלים ,בהתנהגות ובמחשבות שלהם  בעולם שלהם וכולם עדיין בטווח הנורמאלי.

מה גם שאת אומרת שהם ישנים יחד רק כאשר את לא נמצאת מה שאומר , שיוצא שהאב ובנו  ישנים יחד די מעט

אני מניחה שיש להם סיבה טובה לכך שהם מידי פעם ישנים יחד אולי הקרבה הזו עושה להם טוב, יכול להיות שהבן והאב זקוקוים זה לזה , לקרבה בניהם,יכול להיות שיש להם קשר מיוחד בגלל אובדנה של האם
    אני  לא מוצאת שום פסול בזה

אנו מדברים על תקשורת פתוחה וישירה , תקשורת נכונה,שהיא גורם מס אחד לפיתרון בעיות ולאיכות חיים טובה
    אני מציעה לך שבמקום להסביר לבן זוגך כיצד נכון להתנהג  – שאלי אותו מתוך אהבה , אמפתיה ורצון להבין ,מה נותנת לו השינה יחד עם בנו ,אני בטוחה שאחרי שהוא ישתף אותך ,את תביני יותר ואפילו תכבדי את זה.
    אני מציעה לך גם לשתף  אותו ברגשותייך ,בדברים שמטרידים אותך או חששות שלך שעולים בגלל השינה שלהם יחד.

וסיפור קטן אישי
    אני זוכרת שגם אני כצעירה אהבתי לישון עם אימא שלי מידי פעם אחה"צ ,זה היה אחד הכיפיים הכי נעמים שלי , כי הייתי זקוקה לה ונהניתי מהחום שלה ומהקרבה שלה – זה כל כך אנושי ומובן- לא?

בהצלחה בתיה יקרה וחיים ומתוקים ומאושרים בכלל ועם בן הזוג בפרט
    שלך אילנה באהבת אמת
    *אילנה חיון-צדיק| הורות טובה למתבגרים 
    מומחית לגיל ההתבגרות -טיפול במתבגרים והדרכות הורים
    טיפול ייחודי הממיס מיד כל התנגדות ומביא בתוך זמן קצר לתוצאות מהפכניות אצל המתבגר .

*אילנה חיון-צדיק| עיצוב התחלות חדשות בחיים
    מומחית לשחרור מהיר מפחדים, חוסר ביטחון עצמי ודיכאונות (גם סמויים)
    ומביאה בזמן קצר לתפקוד גבוה בכל תחומי החיים ולאושר אישי. 

אילנה עובדת בשיטה טיפולית ייחודית לתכנות התת- מודע
    אותה למדה למאסטר (תואר שני) באונב' לסלי בוסטון ארה"ב
    טיפולים פרטניים|סדנאות|הרצאות- 0545798599

טיפול בבעיה.

אני ממליץ לכם ללכת כמשפחה לטיפול זוגי הם בהחלט זקוקים לטיפול מקצועי ועלייך לקחת בזה חלק איתם ביחד.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.