מחפש פסיכולוג/ית קליני

עמוד הבית פורומים פורום פסיכולוגים מחפש פסיכולוג/ית קליני

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    מחפש פסיכולוג/ית קליני

שלום לכם!
    לצערי נקטע לי הטיפול באמצע שלא באשמתי ואני מחפש שתמליצו לי על פסיכולוג/ית קליני מוסמך.
    יש כמה קריטריונים שחשובים לי, אשמח אם תמליצו לי על מישהו/מישהי עם נסיון בטיפול במתבגרים (אני בן 23), שיהיה יותר כמו מאמן אישי אקטיבי, אחד שהוא יותר מייעץ ממהנהן, אחד שיהיה יותר סוג של מורה דרך ומכווין וקצת יותר מאוזן קשבת.

אם זה יעזור אני יספר קצת על עצמי, עברתי לפני שנה ניתוח קיצור קיבה וירדתי קרוב ל-60 קילו, אפשר להגיד שאני סוג של מגלה את עצמי מחדש בימים אלה. אני צריך מישהו שיעזור לי לעצב את עצמי, כמו שאמרתי, חשוב שהוא יהיה בעל רקע בטיפול במתבגרים/משבר זהות/אימון אישי והאמת אני אשמח אם הוא/היא יהיו יחסית צעירים.

כמובן בעל רישיון פסיכולוג קליני מוסמך,
    אין חשיבות למין המטפל, רק שיענה על הקריטריונים.
    תודה רבה.!

פסיכולוג קליני

שלום ניר,

אתה מנתח יפה את מצבך ונראה שיש לך מודעות רבה למצבך. אני מצטער על קטיעת הטיפול הקודם ומקווה שהיה מוצלח ושהפקת ממנו תועלת עד כה. לצערנו מבחינה אתית איננו יכולים להמליץ על מטפלים באתר זה. עליך לחפש פסיכולוגים קליניים שעונים על צרכיך ולשאול באיזו שיטה הם מטפלים וכן להתרשם מהקשר שנוצר ביניכם  במיפגש וכך לעשות את בחירתך. אין הרבה פסיכולוגים קליניים שהם גם מאמנים אישיים כך שיהיה לך קל יותר למצוא מטפל(ת) ממבחר קטן של מטפלים.

אני מאחל לך הצלחה רבה
    בברכה

פרופ' ארנון לוי
    פסיכולוג קליני ומאמן אישי

פסיכולוגית מומלצת

שלום רב, 

ממליץ בחום על קרן פטאל-אשר. 
    אם אינני טועה, הקליניקה שלה ממוקמת בצפון ת"א.
    אין לי את המספר שלה נגיש, אך תוכל ליצור עימה קשר דרך המייל [email protected] אם תרצה. 

בהצלחה!

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.