חוסר סיפוק בחיים בגיל המעבר

עמוד הבית פורומים פורום פסיכולוגים חוסר סיפוק בחיים בגיל המעבר

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • תגובות
    חוסר סיפוק בחיים בגיל המעבר

חוויתי משבר לא פשוט אני מטופלת בתרופות נגד דיכאון והרגעה. בגלל טראומות שעברתי בעבר גם בטיפולים נפשיים וגם היום קשה לי קצת אני גם בגיל המעבר נוסף לכל מחפשים לי מסגרת תעסקותית. אבל בינתיים אני קמה כל בוקר עם חוסר סיפוק והנאה. אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי כאשר אני קמה אין לי לאן לצאת מהבית הרופא הוסיף לי כדור נוסף ואני ממתינה לטיפול פסיכולוגי זה יקח זמן. אני רוצה להחזיר את המוטיבציה לקום בבוקר עם אנרגיה חיובית וסיפוק

למה לא עונים?

תודה

התמודדות עם מורכבות נפשית וגיל המעבר

הי עדי,

ראשית, בכדי לוודא שהבנתי נכון. את מתארת שבעבר חווית טראומה, שבעקבותיה התחלת לסבול מתסמינים של דיכאון וחרדה. וכעת כשאת בגיל המעבר התסמינים הללו נחווים בעוצמות גבוהות יותר?

את מטופלת על ידי פסיכיאטר?
    האם ניתנה אבחנה?

מה הסטטוס המשפחתי שלך?
    האם ישנם בני משפחה או חברים שיכולים לתמוך ולסייע?

אילו דברים מהעבר הסבו לך סיפוק והנאה? האם את חשה שאיבדת ערך ועניין?

מה הכוונה שמנסים למצוא לך מסגרת תעסוקתית? מי מנסה?
    האם את במסגרת שיקומית?

עדי אני אשמח לסייע
    אך אצטרך שתרחיבי ביחס לנקודות שהעליתי.

לילה טוב ותרגישי טוב
    סיון

תשובה בקשר למה ששאלת

מבחינה משפחתית יש לי משפחה ממש תומכת ואוהבת. מבחינה הנאה איבדתי את ההנאה כי אני מחכה הרבה זמן למסגרת תעסוקתית ועוד לא התקשרו אלי זה דרך הרווחה אבחנה עברתי לפני המון שנים אבל כמו שכתבתי לך יש לי טראומה מהטיפולים הקודמים שעברתי. אני לא מעוניינת טיפולים פסיכיאטרים בבתי חולים וכאלה אחרי מה שעברתי שם שוב יש לי טראומה מזה והמשפחה תומכת בי בקטע הזה אבחנה אני גם לא צריכה לעבור כי יודעים מי אני המון שנים. אימא שלי דיברה עם רופא לא מבית חולים והוא זה שדיבר עם אימא שלי שישלח אותי בלי טיפול פסיכיאטרי ללכת למסגרת תעסוקתית דרך הרווחה אבל לא התקשרו אלי עד היום מה שאני חווה בעיקר זה חוסר תעסוקה ובדידות

הרופא הוא מקופת חולים

וסידרו לי פסיכולוגית פרטית מקופת חולים. רק דבר אחד מה לעשות עם הבדידות הזאת החוסר אנרגיה בבוקר? הרופא פסיכיאטר מקופת חולים אמר שזה יקח זמן אשמח למענה

המשך דבר אחרון

הייתי אצל הרופא פסיכיאטר בקופת חולים פעם אחת עם אימא שלי אחר כך הוא דיבר איתה לבד וההבטחות שהוא הבטיח מחכות חצי שנה ואין כלום. הוא הבטיח שזה לא יהיה דרך בית חולים נפשי אלא דרך הרווחה רק אני לא יודעת עם הרווחה זה מה שהוא דיבר עם  אימא שלי ואיתי

אשמח למענה מה אתה חושב ומה עושים

תודה

המשך

בלי טיפול פסיכיאטרי בבית חולים לפגועי נפש כך הוא הבטיח לי אימא שלי התקשרה הרבה פעמים לרופא אבל הוא אמר שהוא מסדר לי את זה וזה יקח זמן הרבה זמן

אשמח לעצה ממך בפורום או הכוונה מה עושים

אולי אתה מכיר איזה אתר של בדידות או משהו אחר שאני יכולה לפנות אליו אני רואה שלא מתקשרים המון המון זמן אני לא יודעת מה לעשות. רק לא לכוון אותי לבית חולים פסיכיאטרי

המשך

עדי אני רציתי לבדוק אם ישנה אבחנה בכדי לבדוק אם אולי זכאית לביטוח לאומי. גם לקצבה, וגם לעזרה בתחום התעסוקה.

אם העניין הוא שאת מאמינה שכאשר תהיה לך עבודה ומסגרת דברין יסתדרו – למה לא לפנות באופן עצמאי ללשכת תעסוקה? או אחת מחברות ההשמה הרבות שקיימות בשוק?

אני גם קצת מאמין שצריך מסגרת בבוקר לכל הפחות כדי לארגן את החיים טוב יותר.

תודה נתת לי ראיון

סופ"ש נעים

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.