שינוי בחיים

• This topic has תגובה 1, משתתף 1, and was last updated לפני 5 שנים by
    סיון פלג
    מנהל הפורום
    .
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    שינוי בחיים

אבחנתי כבעלת הפרעת אישיות גבולית, אני לא מצליחה להתמיד במקומות עבודה, בוחרת בני זוג לא מתאימים, לקשרים קצרים, ובאופן כללי, מאוד קשה לי עם החיים. אני מרגישה שחייבת שינוי ולא יודעת לאן לפנות בכדי שאוכל להשיג אותו, אשמח לעזרה..

השינוי הינו בחיים

מור היקרה,
    מתאר לעצמי את תעצומות הנפש לצד התהפוכות שבחייך אשר הובילו לכדי קביעת האבחנה הנוכחית. את מבקשת לעשות שינוי לכיוון של השגת יציבות בכל מני תחומים. לקרב אלייך אנשים ובני זוג שעמם תוכלי לקיים מערות יחסים יציבות.
    בתור שלב ראשון אני חושב שכדאי ללמוד על האבחנה בתוך טיפול פסיכולוגי. לא לקרוא בגוגל! להבין את המהות של המאפיינים של ההפרעה ולנסות להתחקות אחר שורשיה. בתוך כך לעשות את כל המאמצים להתמיד בקשר הטיפולי (חרף התסכולים). לדבר את הקשר הטיפולי בכאן ובעכשיו.
    בהמשך לבקש עזרה בפניה לביטוח לאומי כדי להכיר במגבלה הנפשית. במידה וביטוח לאומי יכיר בנכות בשיעור של 40% ומעלה, תוכלי לבקש מהגורם המטפל עזרה בפנייה למסגרת שיקומית (סל שיקום) כדי שתקבלי סיוע בתחום הדיור, התעסוקה, החברה והפנאי.

יש פתרונות מור. יש ידע איך לעזור. ונראה לי שיש לך מוטיבציה להיעזר בשלב זה כדי לחולל שינוי.
    הדרך היא מסע מורכב ובמהלכו לומדים גם איך לא לדעת. צריך סבלנות רבה וחמלה לעצמית.

מאחל לך הרבה מאוד הצלחה בדרך.

סיון

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.