דיכאון וחרדה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    דיכאון וחרדה

מידי פעם אני מרגישה דיכאון וחרדה שמתבטא בדפיקות לב מואצות, לחץ נפשי ישנה הרבה אני עברתי טראומה בטיפול פסיכיאטרי בעבר הרחוק לכן אני לא מעוניינת בטיפולים פסיכיאטרים במיוחד לא בבתי חולים וכאלה, יש עוד אפשרויות שאני יכולה לטפל בדיכאון וחרדה? איך מתמודדים אם דיכאון וחרדה לפחות עד שאמצא משהו מתאים?

אשמח אם תענה לי באופן מהיר

זה חשוב לי אני ממש מודה לך סוף שבוע מקסים

בנוסף אין לי מה לעשות אם עצמי

אני ללא מסגרת, אני קמה בלי מטרה, אימא שלי חולה מאוד הכול ביחד מביא אותי לדיכאון הזה. אני לא בטיפול לכן גם שאלתי לגבי טיפול דיכאון וחרדה. אולי אתה יכול לתת לי עצה מה לעשות שאני מרגישה שלילי עד שאמצא טיפול?
    תודה

דיכאון וחרדה

הי שלי, מתנצל על העיכוב במענה.
    נשמע שאת מתמודדת עם מצב מורכב. גם רקע של טיפולים פסיכיאטריים שלא היית מרוצה מהם, גם היעדר מסגרת, וגם מצבה של אימך.
    אני לא מכיר שיטות מהירות שיביאו להטבה, מלבד אולי שימוש בתרופות פסיכיאטריות לוויסות החרדה ומצבי הרוח. אני כן חושב שצריך לחשוב על שיקום. אבל זה תהליך. צריך להתמסר לתהליך שכזה למרות חוסר הבהירות שאולי יש בהתחלה.
    אבל בשביל זה צריך להיות מטופל במסגרת ציבורית או קופת חולים. והמסגרות הללו מפנות לגופי השיקום. כאשר תכנסי לתהליך שיקומי לצד טיפול מסודר יהיה אפשר לכוון אותך למסגרות תעסוקתיות, להכשיר אותך לעבודה בשוק החופשי לדוגמה. בנוסף לקבל עזרה שתגיע עד לביתך ויעזרו לבנות סדר יום, למצוא מסגרות ולקדם את עצמך. גם חברתית..
    את תצטרכי לפנות לרופא משפחה ולקבל הפניה וטופס 17 למסגרת ציבורית. אלא אם תחליטי לעשות זאת דרך הקופה.
    ולבקש הפניה לסל שיקום.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.