עזרה דחוף עד הטיפול

עמוד הבית פורומים פורום פסיכולוגים עזרה דחוף עד הטיפול

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • תגובות
    עזרה דחוף עד הטיפול

שלום רב.
    היום סוף סוף הסכמתי לחזור לטיפול פסיכיאטרי וגם שולחים אותי לשיקום אני הולכת לקופת חולים להוציא טופס כדי להתקבל כמה שיותר מהר. אבל עם כל זה אני הרבה שנים לא הייתי בטיפול ואני בלחץ וחרדה מפסיכיאטרים ומהטיפול שאני הולכת לקבל אשמח ממש אני ממש מתחננת אם תוכל לתת לי עצה עד שיקראו לי למעקב ולשיקום בעזרת השם שאני מאוד רוצה כבר להתקבל כדי שיעזרו לי איך אני מורידה את הלחץ המתח באופן עצמאי בבית אשמח לכמה ראיונות מעשיים אני ממש אודה לך על זה ראיונות שאני אוכל לעשות בבית כדי לצאת מהלחץ והחרדה. אגב אני מצפה כבר לטיפול למרות הלחץ אני מצפה שיתנו לי את הטיפול הנכון אני ממש מבקשת עצה איך להוריד את רמת הלחץ יש לי פחד מפסיכיאטרים ממש תודה סוף שבוע מקסים הם אמרו לי שזה יקח קצת זמן עד שיקראו לי

הרגעה

היי, אני ממש שמח לקרוא את הרצון והמוטיבציה לחזור לשיקום. נכון, זה באמת מלחיץ קצת. יש מסגרת עם כללים, יש פסיכיאטרים שדורשים, תחושה מעורבת של תקווה ופחד. אבל העיקר שההחלטה לקדם שינויי התקבלה 🙂 עד אז, אני מציע להציף את הנושא עם קרובים אלייך (משפחה וחברים). לבטא את התחושות הכנות. בנוסף, מציע להקל על אי הוודאות עם קריאה על שיקום, צפייה בסרטונים על שיקום, להצטרף לקבוצות באינטרנט של אנשים בשיקום. אם צריכה עזרה לחפש אני אשלח לפה קישוריות לסרטונים או אתרים רלוונטיים לקרוא בהם.
    משהו נוסף שאולי אפשר לעשות בזמן הזה הוא לחפש מטפל/ת בעל/ת רקע בטיפול ושיקום. להרגיש מה זה להיות שוב בטיפול. במקום שדואגים לך. ולאפשר את זה..

תודה על התמיכה תגובה

אשמח מאוד אם תוכל לכתוב לי לאיזה אתר אני יכולה להיכנס לקרוא בכלל על טיפול וגם על שיקום.תודה מקרב לב

תודה רבה מכל הלב

על התמיכה נקווה שזה יצא לטובה תודה על התמיכה יום נפלא

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.