תכנון חיי המין

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • תגובות
    תכנון חיי המין

איבדתי את בתוליי רק חודש לפני יום הולדת 29 , עד עכשיו אני קיימתי יחסי מין רק עם נערות ליווי ופעם אחת מתוכם גם הייתה בלי קונדום ( אותה פעם הייתה לפני כ- 5 שנים ), ובין חודש פברואר 2017 עד יוני 2021 בכלל לא עשיתי סקס אז מישהו אמר לי שכדי להשלים את הפער על כל השנים שלא קיימתי משגלים כדי להגיע למספר נורמלי של משגלים של בן אדם בגילי אז אני צריך לעשות סקס 3 פעמים ביום, מישהו אחר כשהוא שמע אחרי הפעם השישית שלי שעשיתי רק 14 פעמים בסקס בחיי אז הוא אמר לי " וואו , מה זה רק 14 פעמים בגיל 33 ?! זה מעט מאוד !" אז כל הפידבקים האלה שאני מקבל מהסביבה משתלטים לי על השכל ואני רק רוצה להגיע לכמה שיותר משגלים כדי להרגיש טוב עם עצמי וכדי לחייך ולשמוח, אני אומר לאנשים שלא מבינים למה אני כזה לחוץ על סקס שאם הייתי פעיל מינית רוב שנות חיי כמו כל בן אדם אז אולי לא הייתי לחוץ עכשיו על מין או שהם שכחו מה זה להיות כמוני בסביבות גיל 30 ( כלומר שמבחינתי יש לבני אדם בגיל הזה רצון לא קטן לעשות יחסי מין בטח לעומת גיל 60 ו- 70 ) למרות שאני בטוח שהליבידו הגברי לא משתנה בעוצמתו גם בגיל 65 ואני אומר לאנשים שלא יקראו לי " חרמן " כי זה מיותר כי זה נקרא מבין השורות – כי זה אנדרסטיימנד ואני מדבר די הרבה עם אנשים על בנות בביקיני וסקס ואני אומר למי שלא אוהב לשמוע ולדון על זה ושאומר לי שאלה " שטויות במיץ " שהוא " מתחיל לדבר כמו גיי. אני גם בכלל מצטער על זה שלא הייתי פעיל מינית בגילאים 14 עד 18 כי אם הייתי פעיל מינית בגיל 17 הייתי יכול לשכב עם מישהי בת 14 ומה דעתך על זה שעכשיו הייתי רוצה לטוס לחו"ל כדי למצוא מישהי בגיל כזה ואז לא אסתכן בכניסה לכלא ? ( יש מדינות שאפשר לשכב עם מישהי גם בגיל 9 ! ) ושזה מדכא אותי שכרגע אין לי אפשרות לעשות בלי קונדום ? ושלכן אני מוכן גם לשכב עם נערת ליווי או לפחות לעשות סטוץ בלי קונדום ? אני חושב שפעילות מינית בתקופת בית הספר הייתה דווקא עוזרת לי להשיג ציונים טובים בבית ספר ולא להפך, כי אחרי זה דווקא הצלחתי באוניברסיטה. מה דעתך ?

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.