טיפול פסיכולוגי

עמוד הבית פורומים פורום פסיכולוגים טיפול פסיכולוגי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    טיפול פסיכולוגי

הי.כבר 4 שנים אני מטופלת אצל פסיכולוגיות שונות .האחרונה שהייתה לי במשך שנתיים .ועוד 2 לפנייה .
    לפני חודשיים וחצי התחלתי טיפול חדש אצל פסיכולוגית .אני מרגישה שהיא לא מספיק חכמה .שאולי היא בכלל לא מבינה אותי .גם מרגיש לי לפעמים שהיא מביאה את האמת בצורה לא מספיק רגישה לדוגמה : סיפרתי לה שאני פוחדת לגדול ושהחיים בעיניי הם חסרי משמעות.אז היא אמרה : כל בנאדם חייב משמעות בשביל לחיות ,אני חושבת שצריך לעזור לך עם הפחד שלך לגדול כי הוא מאוד מקשה עלייך בסופו של דבר ….ואז היא הוסיפה: אתמול היתה אצלי אישה עם חיים סופר קשים והיא אמרה לי שהסיבה היחידה שהיא בחיים ולא מוותרת היא הילדים שלה .הרגשתי בום כאילו אני מספרת שאני פוחדת לגדול ואת כאילו מביאה לי מציאות מפחידה של אדם בוגר – אישה שרוצה למות לולא הילדים שלה הייתה מתאבדת…כאילו למה היא אומרת לי את זה אם לי לפעמים עולות מחשבות על מוות אני אמורה להבין שככל שגדלים החיים הופכים לקשים יותר זה רק יותר מלחיץ אותי …בקיצור זה ועוד מספר דברים פשוט גרמו לי להרגיש שהיא לא מספיק מקצועית .השאלה שלי היא האם זה נכון לעזוב אותה או שזה מנגנון הגנה שלי מפחד האינטימיות ותלות..?כי חשוב לציין שממש בהתחלה כבר הרגשתי חיבור אליה..אשמח לתשובה

תסכול בטיפול

אני יודע שקל להגיד את מה שאני אומר, ושלא תמיד קל לעשות זה את, אבל.. אם היית מתקשרת בפניה בדיוק את מה שכתבת לי? לאן זה היה לוקח את הטיפול?

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.