האם לכל סיר יש מכסה מבחינה מינית ?

עמוד הבית פורומים פורום פסיכולוגים האם לכל סיר יש מכסה מבחינה מינית ?

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • תגובות
    האם לכל סיר יש מכסה מבחינה מינית ?

יש לי תסמונת אספרגר ( על הרצף האוטיסטי ) ובחיים שלי לא השגתי יחסי מין עם אישה בלי תמורה כספית. האם יש גברים עם לקות פיזית, נפשית או נורולוגית שהשיגו יחסי מין עם מישהי שלא לקחה מהם כסף ? אז האם בכלל אני צריך סרוגייט ? הייתי לפני כ- 5 שנים אצל סקסולוגית והיא אמרה לי להמשיך ללכת לנערות ליווי, אולי פשוט גם בגלל שאז זה עוד היה חוקי בארץ. אבל היא אמרה לי גם שסרוגיייט לא מתאימה לי גם ! שזה סתם בזבוז כסף כי בעיקר יוצאים איתה לבתי קפה וכו' וגם לא בטוח שמקבלים ממנה אפילו סקס אחד. והסקסולוגית ההיא אמרה לי שסרוגייט היא אישה בת 40-50 ואמא שלי גם אמרה לי שסרוגייט זה לא בשבילי כי היא מטפלת בעיקר בבעיות דימוי גוף ואני לא מתבייש. ואני בן 34 כמעט ! אני לא מתבייש להתפשט ! מדובר בסקסולוגית שלפי האינטרנט עדיין פעילה בשם ג'ודי כהן, הקליניקה שלה היא בתוך הבית שלה בקריית חיים ( ישוב בקריות שליד חיפה ) והיא מרצה על מיניות גם בסגנון הומוריסטי גם בעוד איזורי הארץ והיא למדה סקסולוגיה באמריקה – קוראים לה כוהנת הסקס וזונה אקדמאית כי היא מסוגלת לדבר בחופשיות יחסית מרבית על מיניות אבל מישהי אמרה לי פעם שהיא לא סקסולוגית מוסמכת היא אמרה בזמנו לאבא שלי שאם אני אעבור לדיור עם בעלי מוגבלויות כמו שלי אז כנראה שאצליח להשיג זוגיות שכוללת בה מין ( וגם אמא שלי חושבת ככה, למרות שאני חושב שאי אפשר להבטיח סקס בחינם לאף אחד ) , והיא גם אמרה לאמא שלי כשהיינו אצלה שלרדת לזונה זה בריא, מה דעתך על כל זה ? כיום צריכה להיות בערך בת 78 או 79 ! והיא אמרה לי שאני צריך ללכת לנערת ליווי פעם בשבועיים ואם יש לי מספיק כסף אז מבחינתה אפילו כל יום. מה דעתך על העצה הזאת שלה. היא אמרה לי שסרוגייט זה לא בשבילי כי סרוגייט זו רק אישה בת 40-50, והיא אמרה לי שזה סתם בזבוז כסף, ואני גם יודע שלא בטוח שהיא תיתן לי סקס בסוף הטיפול אפילו לא פעם אחת ושרק נכי צה"ל מקבלים שם הנחה.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.