יש לי שאלה

• This topic has תגובה 1, משתתף 1, and was last updated לפני 11 שנים by אילנה חיון-צדיק | התחלות חדשות בחיים.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    יש לי שאלה

שלום רב,

אני בחורה בת 25 שלא חוותה מערכות יחסים רציניות בחיים, אני לא בחורה ביישנית אך בכל פעם שאני נכנסת למערכת יחסים ומגיעה למצב אינטימי עם בן הזוג אני נכנסת לשוק ופועלת בצורה שלא תואמת את הרצונות והמחשבות שלי. מה עליי לעשות ?

תודה

במצב אינטימי עם בן הזוג אני נכנסת לשוק – זהבה יקרה ,הנה תשובתי

זהבה יקרה
     מה זה אומר מצב אינטימי ? ושאת פועלת בצורה שלא תואמת את הרצונות והמחשבות שלך ? – אשמח אם תפרטי קצת יותר.

מכל מקום ,אני מניחה, שאת מתכוונות לומר (תקני אותי כמובן אם אני טועה) שבמצב אינטימי של מגע מיני עם בחור את נכנסת למצב של הלם ,מצב בו אינך יודעת כיצד לפעול ומוצאת את עצמך מתנהגת באופן שלא תואם את רצונותייך .

זהבה יקרה הנה תשובתי:
    את בסה"כ בחורה צעירה, המתנסה ביחסים זוגיים ומיניים, שהם חדשים עבורך.
     וכמו בכל סיטואציה חדשה ובוודאי בסיטואציות, הקשורות ליחסים בין אישיים, זוגיים ומיניים ,שהם מצבים מורכבים – דרוש זמן לשם תהליך של למידה מתוך ניסוי וטעייה ודרושה גם סבלנות וסלחנות כלפי עצמנו  בתהליך הזה.

עם הזמן רובנו רוכשים מיומנות טובה בתקשורת ובמערכות יחסים (בין אישיים, זוגיים, מיניים)  ומתפקדים בה  בצורה טובה וחלקה יחסית .
    ואם יש משהו הזקוק לעזרה חיצונית לשם כך – זה בסדר גמור.

אם כך  אני מציעה לך לזכור את דבריי ולנהוג בסבלנות ובסלחנות כלפי עצמך ,להבין ,שאת רוכשת מיומנות חשובה מאוד לחיים ,הדורשת באופן טבעי  את תהליך הלמידה שלה
    כמו כן אל מהניסיון תוך כדי התהליך ,
    זכרי שמותר לך טעות אך חשוב שתפיקי מהם לקחים ,
    והעזי  לשאוף יותר ויותר להיות נאמנה לעצמך ולפעול ,באופן שמתאים לך
    ושיתן לך תחושה שלמות וסיפוק.

הרבה סיפוק ואושר
    שלך אילנה
    אילנה חיון-צדיק| התחלות חדשות בחיים
    שחרור מפחדים ויצירת ביטחון עצמי גבוה- לחיים משוחררים ומאושרים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.