עצבים מטיפול שגוי ומהמשפחה

עמוד הבית פורומים פורום פסיכולוגים עצבים מטיפול שגוי ומהמשפחה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    עצבים מטיפול שגוי ומהמשפחה

שלום סיון.
    אני חייבת את עזרתך. קיבלתי טיפול פסיכיאטרי שגוי ובנוסף יש לי אבא חולה בבית בדמנציה. אני גרה עם הוריי אימא שלי עצבנית מאד קשה לי לראות את אבא שלי במצב כזה כל דבר קטן אני מתעצבנת על אימא שלי עם היא עונה לי, אני גרתי בעבר בדיורים כאלה או אחרים ואני עדיין עם כל זה רוצה לגור בבית מספיק עברתי טראומה גם בטיפולים וגם בדיורים האלה. מצד אחד המשפחה תומכת אבל כאשר יש ריב בבית ואימא שלי מתחילה לענות ולריב איתי אני לא יכולה להתאפק ולא לענות לה אני גם עונה לי בעצבים על הרופאים הפסיכיאטרים שהכניסו אותי בעבר לטראומה וגם בדיורים התייחסו אלי בצורה בזויה. אני לא בטיפול היום רק הרופא משפחה נותן לי את התרופות גם הרופא לא עוזר לי הרבה שמדברים איתי על פסיכיאטרים וכאלה ישר עולים לי עצבים גם אני בחרדה מזה שאבא שלי חולה אבא שלי היה תומך בי מאד הוא תמיד היה נגד זה שאמשיך עם הטיפול המשפחה הייתה ונשארה טובה אלי אבל שאני עצבנית אני גם רבה עם האחים שלי וישר מזכירה את הרופאים האלה מרוב עצבים זה בגלל הטראומה שעברתי בעבר בטיפולים האלה והדיוריים וכל זה. ניסיתי לדבר עם הרופא משפחה והוא אמר לי להמשיך לקחת את התרופות כמו שהם כואב מאוד על המצב של אבא במיוחד לי שאני רואה אותו בבית מבולבל אולי טיפול פסיכולוגי פרטי מתאים לי אני יתייעץ עם אח שלי אבל כרגע אני לבד במערכה האחים שלי נשואים הם לא גרים בבית לא רואים מה קורה לאבא שלי הם גם לא מזמינים אותי אליהם ושיש ריב עם אימא שלי ואני רוצה לדבר איתם הם לא מתייחסים רק שאני מרגישה טוב אז הם אומרים לי את לא תחזרי לטיפול יותר אנחנו תמיד תומכים בך וכו' שאני עצבנית אני לא יכולה לא לענות זה גם חלק מהטראומה בטיפולים שעברתי וגם לראות את אבא שלי במצב כזה קשה לי. מה אני אמורה לעשות? רק על תגיד לי לחזור לפסיכיאטרים כי זה קטע רגיש אצלי ואני מתעצבנת בקלות. תודה על התמיכה והעזרה סיון ערב טוב

טראומה מהפסיכיאטריה

דנה היקרה,
    אני ממש מצטער לשמוע שעברת דרך ייסורים מהמערכת הפסיכיאטרית.
    יש פתרונות טיפוליים פרטיים שיכולים להיות רלוונטיים למצבך (פסיכיאטרים ופסיכותרפיסטים).
    אני מאמין שמענה רב מערכתי הוא הנכון למצבי מורכבות.
    מרפאות לבריאות הנפש ציבוריות או דרך קופת החולים.
    אני מבין שזה מתסכל לשמוע את זה. אני פשוט יודע שדרך האפשרות הציבורית יהיה אפשר לקבל שירותי שיקום. ומשם לנסות להתקדם לעצמאות בחייך.
    אלא אם יש באפשרותך להסתדר בכוחות עצמך בתחום התעסוקתי ולקיים את עצמך בדיור עצמאי.
    יש לידיעתך גם אפשרות היום להכנס לבתים משקמים או בתים מאזנים (תבדקי בגוגל). שם לקבל טיפול ראשוני נעים ואנושי. ואולי להמשיך לשיקום פסיכוסוציאלי שם.

טראומה מהפסיכיאטריה

דנה היקרה,
    אני ממש מצטער לשמוע שעברת דרך ייסורים מהמערכת הפסיכיאטרית.
    יש פתרונות טיפוליים פרטיים שיכולים להיות רלוונטיים למצבך (פסיכיאטרים ופסיכותרפיסטים).
    אני מאמין שמענה רב מערכתי הוא הנכון למצבי מורכבות.
    מרפאות לבריאות הנפש ציבוריות או דרך קופת החולים.
    אני מבין שזה מתסכל לשמוע את זה. אני פשוט יודע שדרך האפשרות הציבורית יהיה אפשר לקבל שירותי שיקום. ומשם לנסות להתקדם לעצמאות בחייך.
    אלא אם יש באפשרותך להסתדר בכוחות עצמך בתחום התעסוקתי ולקיים את עצמך בדיור עצמאי.
    יש לידיעתך גם אפשרות היום להכנס לבתים משקמים או בתים מאזנים (תבדקי בגוגל). שם לקבל טיפול ראשוני נעים ואנושי. ואולי להמשיך לשיקום פסיכוסוציאלי שם.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.